Koondisest välja kukkumine tuli Kaspar Kokale kasuks - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Koondisest välja kukkumine tuli Kaspar Kokale kasuks - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

YLISPORT - YLISPORT ले २१४ नयाँ तस्वीरहरू यस एल्बममा:... | Facebook

Anna-Liisa Sutt: Huvi võrkpalli vastu tekkis päeval, mil sündisin - Uudised  - Pärnu Postimees
Anna-Liisa Sutt: Huvi võrkpalli vastu tekkis päeval, mil sündisin - Uudised - Pärnu Postimees

Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru maakonna meister 10.-12. klasside  neidude arvestuses - Võru Gümnaasiumi I naiskond, kuhu kuulusid Annabel  Huik, Gendra Piirisild, Anna-Liis Mägi, Kristi Teder, Reili Jäädmaa, Eliisa  Raag. Juhendajad Ede
Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru maakonna meister 10.-12. klasside neidude arvestuses - Võru Gümnaasiumi I naiskond, kuhu kuulusid Annabel Huik, Gendra Piirisild, Anna-Liis Mägi, Kristi Teder, Reili Jäädmaa, Eliisa Raag. Juhendajad Ede

YLISPORT - YLISPORT ले २७० नयाँ तस्वीरहरू यस एल्बममा:... | Facebook

2014-1015
2014-1015

Dumle rahvastepalli piirkondlikud võistlused | Mai tänava kool

VÕRKPALL: Võru neiud tulid U20 Eesti karikavõitjaks - Lõunaeestlane

Võrumaa Koolispordi Ühendus - Nii noormeeste kui neidude arvestuses  saavutasid I ja II koha Võru Gümnaasiumi noored. Noormeeste harrastajate  karikas rändas ka samasse kooli! Noormeeste I koht - Võru Gümnaasiumi I  meeskond:
Võrumaa Koolispordi Ühendus - Nii noormeeste kui neidude arvestuses saavutasid I ja II koha Võru Gümnaasiumi noored. Noormeeste harrastajate karikas rändas ka samasse kooli! Noormeeste I koht - Võru Gümnaasiumi I meeskond:

võrkpall - Märksõna - Lõunaeestlane

Kooli ajalugu – Viimsi kool

Kaspar Kokk sai isaks

Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina kohtumine võib olla ajalooline - Delfi Sport

NII SEE JUHTUS | Sport 12.03: Kelly võitis, Nabi piirdus veerandfinaaliga,  Kostja sahistas, Rapla alistas jälle Rocki
NII SEE JUHTUS | Sport 12.03: Kelly võitis, Nabi piirdus veerandfinaaliga, Kostja sahistas, Rapla alistas jälle Rocki

Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru Gümnaasiumi võistkondade ühispilt. I  koht - Võru Gümnaasiumi I võistkond Annabel Huik, Emma-Marie Pihlap,  Anna-Liis Mägi, Kerli Kubi, Mai-Brit Soome, Lauri Lehiste, Priit Tigane,  Martti Klemets. II
Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru Gümnaasiumi võistkondade ühispilt. I koht - Võru Gümnaasiumi I võistkond Annabel Huik, Emma-Marie Pihlap, Anna-Liis Mägi, Kerli Kubi, Mai-Brit Soome, Lauri Lehiste, Priit Tigane, Martti Klemets. II